Ви в очікуванні появи малюка і готуєтеся відправитися в пологовий будинок? Наша інформація допоможе Вам обрати правильні засоби гігієни, які дозволять відчувати себе комфортно і захищено, особливо в перші дні після народження малюка.

Навіщо купувати спеціальні післяпологові прокладки?

Чим відрізняються звичайні прокладки від післяпологових і чому слід зупиняти свій вибір на останніх? Такі питання часто задають жінки, які вперше готуються стати мамами.

Акушери-гінекологи наполягають на тому, що одним з кращих рішень в якості післяпологових прокладок є урологічні прокладки - це незамінна річ, яку гідно зможуть оцінити майбутні мами в перші дні після пологів.

Чим урологічні прокладки відрізняються від прокладок для критичних днів?

Сучасні засоби гігієни з плином часу вдосконалюються, і сьогодні виробники пропонують дійсно якісні продукти, які враховують безліч факторів, поєднуючи в собі надійність і комфорт. Проте поширена думка про те, що всі прокладки однакові, і тому можуть добре працювати в різних ситуаціях - є помилкою.

Прокладки для щоденного використання, прокладки для критичних днів і урологічні прокладки створені і призначені для різних цілей, тому мають суттєві відмінності. Вони розрізняються:

  • за формою і товщиною;
  • за матеріалом виготовлення;
  • за обсягом поглинаючої рідини;
  • за швидкостю поглинання;
  • за часовим інтервалом при використанні та необхідності заміни.

Урологічні прокладки більш зручні в післяпологовий період і зроблені таким чином, щоб не травмувати шви і не викликати подразнення або алергічних реакцій. Особливо такий засіб необхідно тим, хто пройшов через епізіотомію або кесарів розтин.

Жінки, які пізнали щастя материнства, відзначають, що краще обрати урологічні прокладки, які повторюють анатомічні особливості жіночого організму, володіють підвищеною вбираністюі, відповідно, зможуть забезпечити максимальний комфорт і безпеку. Правильно підібрані урологічні прокладки забезпечать сухість, стерильність, а також виключать можливі протікання і подразнення.

Як обрати післяпологові прокладки?

Розмірковуючи про те, які купити післяпологові прокладки, варто звернути увагу на більш «вбираючі» моделі для перших днів. У пологовому будинку бігати через весь коридор, щогодини міняти прокладку - це виснажливо і небезпечно, особливо за наявності післяпологових швів. Втім, через три-чотири дні кровотеча перестане так сильно докучати, і післяпологові прокладки вже можна змінити на менш «вбираючу» модель.

На сьогоднішній день виробники пропонують досить широкий асортимент урологічних прокладок, що відрізняються формою, розміром, рівнем вбираності. Одним зі світових лідерів серед таких виробів вважаються вироби ТМ ABENA. Їх урологічні прокладки ABRI-SAN Premium, це надійний і комфортний виріб, що має високу ступінь вбираності і оптимальний розмір, які допоможуть вам в період частих виділень.

 Ці урологічні прокладки були розроблені і вироблені в Данії, у тісній співпраці з пацієнтами та лікарями. Основні переваги післяпологових прокладок ABRI-SAN Premium:

  • вони виготовлені з нетканого матеріалу і не прилипають до тіла;
  • мають анатомічну форму;
  • володіють високими показниками поглинання;
  • мінімізують ризик розмноження хвороботворних бактерій;
  • перешкоджають виникненню неприємного запаху.

Післяпологові прокладки ABRI-SAN Premium представлені в двох варіантах і відрізняються розмірами і поглинанням:

ABRI-SAN Premium-1

ABRI-SAN Premium-3

Багато жінок вибирають ароматизовані прокладки і прокладки з фіто наповнювачами, наприклад, алое і ромашкою, які здатні знімати подразнення, але вони також, можуть спровокувати алергічну реакцію, тому після пологів варто обирати прокладки без ароматизаторів.

Для кращої фіксації прокладки рекомендується носити її зі спеціальною фіксуючою білизною. Наприклад, у торгової марки ABENA фіксуюча білизна називається ABRI-FIX. Вона спеціально розроблена для оптимальної і комфортної фіксації післяпологових прокладок. У порівнянні зі звичайною нижньою білизною ABRI-FIX відрізняються збільшеною шириною нижньої частині і підвищеною еластичністю, що дозволяє комфортно помістити всю прокладку і забезпечити високий рівень захисту від протікання. Крім того, таку білизну легко прати і вона швидко сохне, що значно полегшує її використання.

 

ABRI-FIX детально

Тепер Ви бачите, що використовувати спеціальні урологічні прокладки в перші дні після пологів набагато зручніше, ніж користуватися звичайними прокладками для критичних днів. Навряд чи хтось відмовиться від власного комфорту в такій непростій і одночасно хвилюючий період у житті кожної жінки. А розібратися, які післяпологові прокладки краще, можна ще під час вагітності, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.